Movies
Ratings
111
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0