Series
Ratings
105
The Greatest LoveRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
KRated ★ 3.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 2.5
A Sister's All You NeedRated ★ 2.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
Real MenRated ★ 2.0