Movies
Ratings
51
Begin AgainRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5