Movies
Ratings
715
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
The WarriorRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
The Sorcerer and the White SnakeRated ★ 2.5
Rescue DawnRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5