Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5