Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0