Titles you rated
RampageRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5