Movies
Ratings
150
The Expendables 3Rated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.5
YamakasiRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.5