Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The GreyRated ★ 2.5
Merry ChristmasRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 1.5
HanbandoRated ★ 1.5
The Italian JobRated ★ 3.5