Series
Ratings
24
Hur JunRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
PianoRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
BigRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0