Movies
Ratings
709
Begin AgainRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 0.5
[REC]²Rated ★ 1.5
Evil Dead IIRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
The Green HornetRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.0
EuroTripRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 2.5
New Police StoryRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Foxy FestivalRated ★ 2.5
Rocky IIRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5