Series
Ratings
89
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 5.0