Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love HappensRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0