Titles you rated
Prime Minister and IRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0