Movies
Ratings
427
The 5th WaveRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
Death ProofRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5