Movies
Ratings
777
SpotlightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Love Is in the AirRated ★ 3.5
The Miracle WorkerRated ★ 4.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 1.5
CliffhangerRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0