Series
Ratings
69
MisfitsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
LIAR GAMERated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 2.0
Awkward.Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5