Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0