Series
Ratings
19
Good DoctorRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0