Movies
Ratings
457
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
DevilRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0