Series
Ratings
86
BelovedRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 2.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
- Loving YouRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0