Series
Ratings
27
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 5.0
Sumika SumireRated ★ 3.0- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Family's FormRated ★ 4.5- 東京センチメンタルRated ★ 4.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
Mountain Woman, Wall WomanRated ★ 4.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5
I am Reiko Shiratori!Rated ★ 1.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0