Movies
Ratings
36
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5