Series
Ratings
50
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0