Movies
Ratings
84
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
KlausRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MegRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.0