Movies
Ratings
197
Sex and the CityRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0