Titles you rated
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0