Movies
Ratings
132
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Sense of an EndingRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0