Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The Informant!Rated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
Doomsday BookRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
BurntRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0