Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
QuickRated ★ 0.5
AlwaysRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0