Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
TempestRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0