Series
Ratings
14
Yong PalRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0