Movies
Ratings
158
Me Before YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Uptown GirlsRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The VowRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
The MessengersRated ★ 3.0
Fatal FrameRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0