Series
Ratings
453
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 2.5
Since I Met URated ★ 3.0
Intense LoveRated ★ 3.0
Till The End of The MoonRated ★ 3.5
Love Is SweetRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Warm on a Cold NightRated ★ 3.5
Mr. BadRated ★ 2.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
He's ExpectingRated ★ 3.5
Sword Snow StrideRated ★ 4.0
Under the MicroscopeRated ★ 3.0
Joy of LifeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
My Heroic HusbandRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
The Imperial CoronerRated ★ 3.5
A Girl Like MeRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.0