Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 4.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 3.0- Welcome to Planet SutherlandRated ★ 3.0
The Real ThingRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0- Nouka no MikataRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0