Movies
Ratings
122
SerendipityRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5