Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 1.5
Darkest HourRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Why Did You Kill Me?Rated ★ 3.0
BacurauRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
Spiral: From the Book of SawRated ★ 2.5
Totally Under ControlRated ★ 2.5
Mute WitnessRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
Quo Vadis, Aida?Rated ★ 4.0
MalignantRated ★ 3.0
Mission: PossibleRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 2.5
The RiteRated ★ 2.5