Movies
Ratings
46
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5