Movies
Ratings
1027
Past LivesRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
The Last SupperRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0