Series
Ratings
58
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 3.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0