Movies
Ratings
350
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 4.5
Hope GapRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
The Kings of SummerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Collateral BeautyRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 0.5
Wild ThingsRated ★ 0.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 5.0