Titles you rated
BlindRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
Four LoversRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.0