Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The FugitiveRated ★ 4.0
RockyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0