Movies
Ratings
1107
The KillersRated ★ 3.0
Bright: Samurai SoulRated ★ 3.5- TarotRated ★ 3.5
- SprinterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Rose IslandRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
April, Come She WillRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Chihayafuru part3Rated ★ 3.5
Chihayafuru Part IRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.5
BrickRated ★ 3.5