Movies
Ratings
194
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 0.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
RioRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0