Series
Ratings
20
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0