Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The MovieRated ★ 5.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0