Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0