Movies
Ratings
887
The Wedding BanquetRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Lost in BeijingRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
LegendRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.0