Series
Ratings
122
Brush Up LifeRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
My DearestRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Glass Mask 2Rated ★ 3.5